OKUL SPORLARI

BİLGİLENDİRME VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

6 EKİM 2017 / S.SÜMER
HABERİNFOTOĞRAFLARI

2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılı Okul Spor Faaliyetleri kapsamında Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Sporcu Kamp Eğitim Merkezi Konferans Salonunda 05.10.2017 Perşembe günü Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Sporcu Kamp Eğitim Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısına Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M. Kazım AÇIKBAŞ, İlgili Şube Müdürleri, 50 Beden Eğitimi Öğretmeni, 40 Antrenör, İl Temsilcileri ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube çalışanları katıldı.

Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Dört oturumdan oluşmuş olup Toplantının Açılış Konuşmalarını Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M. Kazım AÇIKBAŞ, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Melih ERDEM, Spor Şube Müdürü Ramazan YILMAZ tarafından gerçekleştirildi.

İlk İki oturumda 2016 – 2017 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları ve ANALİG faaliyetlerinde Türkiye Geneli ve Sinop İli Genel Değerlendirmesi, Bilgi Yönetim Sistemi ile ilgili güncellemeler, Öğleden sonraki oturumda ise Seyahat Yönergesi, Zorunlu Uygulamalar ve Görüş Öneriler kısmına yer verildi.

Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Ailesi olarak 2017 – 2018 sezonunun tüm İdarecilerimize, Beden Eğitimi Öğretmenlerimize, Antrenörlerimize, Sporcu Öğrencilerimize, Velîlerimize, organizasyonlarda görev alacak personelimize ve Hakemlerimize hayırlı olmasını dileriz.