OKUL SPORLARI FUTSAL

YILDIZ (KIZ–ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI KEMALETTİN SAMİ PAŞA SPOR SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

8 ARALIK 2017 / S.SÜMER

Okul Sporları Futsal Yıldız (Kız–Erkek) İl Birinciliği Müsabakaları Kemalettin Sami Paşa Spor Salonunda gerçekleştirildi.

2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Faaliyet programında yer alan Futsal Yıldız  (Kız–Erkek) İl Birinciliği müsabakaları 4 – 8 Aralık 2017 tarihlerinde Kemalettin Sami Paşa Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Müsabakalarda dereceye giren sporcu öğrencilerimize ve okul takımlarımıza ödüllerini; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ramazan YILMAZ, Erfelek Yunus Emre Ortaokulu Müdür Yardımcısı Taner CEYLAN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Erfelek İlçe Müdür V. Hasan ÇINAR, Okul Sporları İl Temsilcisi Çiğdem DEMİR, Okul Sporları İl Tertip Komitesi Üyeleri Cumhur ÖZTÜRK, Levent GÜL, Futbol MHK Hakem Atama Sorumlusu Halil İbrahim AY, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Futbol Antrenörü Volkan TAŞDELEN ve Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından takdim edildi.

Yıldız Kızlar Kategorisinde;

1 . İstiklal Ortaokulu

2 . Gerze Belören Ortaokulu

Yıldız Erkekler Kategorisinde;

1 . Erfelek Yunus Emre Ortaokulu

2 . Gelincik Ortaokulu

3 . İstiklal Ortaokulu

4 . Toki Şehit Fatih Erer Ortaokulu

İlimizi Grup müsabakalarında temsil edecek sporcu öğrencilerimize ve okul takımlarımıza Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Ailesi olarak başarılar dileriz.