OKUL SPORLARI KROS

YILDIZLAR - GENÇLER (KIZ–ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI BOSTANCILI SAHİL MEVKİİ İLE DOKUZOĞLU ŞEHİR STADYUMU ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

26 ARALIK 2017 / S.SÜMER

2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Faaliyet programında yer alan Kros (Kız–Erkek) İl Birinciliği Yarışmaları 26Aralık 2017 tarihinde Bostancılı Sahil Mevkii ile Dokuzoğlu Şehir Stadyumu arasında gerçekleştirildi.

Müsabakalarda dereceye giren sporcu öğrencilerimize ve okul takımlarımıza ödüllerini; Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ramazan YILMAZ, Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Sporcu Kamp Eğitim Merkezi Müdür V. Ayhan ÖZHAN, Okul Sporları İl Temsilcisi Çiğdem DEMİR ve Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından takdim edildi.

İlimizi Grup müsabakalarında temsil edecek sporcu öğrencilerimize ve okul takımlarımıza Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Ailesi olarak başarılar dileriz.

FERDİ BAŞARI SIRALAMASI

Yıldız Kızlar                                                    Yıldız Erkekler

1. İrem KALBURCU                                       1. Furkan GÖL

2. Duygu KAPLAN                                        

3. Betül Sena GÜL                                      

4. Kader ÇAKIR                                     

Genç A Kızlar                                                                         Genç A Erkekler

1. Cansu SOYÖZ                                                            1. Hüseyin İbrahim ÖZTÜRK

2. Fatımah İmad Abdulateef AL  AJMAN                      2. Sefa KÖSEOĞLU

3. Tuğçe CİVAZ                                                            3. Ömer ŞEN

4. Özge Nur ÖZBAYRAK                                              4. İsa KARABAŞ

Genç B Erkekler

1. İdris KORKMAZ

2. Selçuk DAĞLI

3. Samet HIZARCI

4. Ahmet ŞENEL

OKUL TAKIM SIRALAMASI

Yıldız Kızlar                                                                           

1. Erfelek Şehit Kenan Döngel İ.H.O.                       

                                            

                                               

Genç A Kızlar                                                                        Genç  A Erkekler

1. Sultan Hatun MTAL                                             1.Şehit Bülent Yalçın Spor Lisesi

                                                                                     2 . Şehit Ömer Can İ.H.L.

                                                                                     3. 75. Yıl Cumhuriyet Sağlık M.L.

                                                                                     4. Seydi Ali Reis MTAL