ANADOLU YILDIZLAR LİGİ

BADMİNTON KIZ/ERKEK TAKIMIMIZ ÇEYREK FİNALDE

12 ŞUBAT 2018 / S.SÜMER

 Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Spor Genel Müdürlüğü tarafından sporun tabana yaygınlaştırılması, daha fazla müsabakanın yapılması, kulüplere ve milli takımlara alt yapı oluşturulması, illerdeki yerel faaliyetler sonucu bir üst gruba katılamayan yetenekli sporcuların spora kazandırılması, ulusal düzeyde sürdürülebilir yetenek takip sistemi oluşturulması amacıyla 2013 yılından itibaren uygulamaya koyulan Anadolu Yıldızlar Ligi ( ANALİG ) müsabakaları 2017 – 2018 yılı faaliyet programında yer alan 9 – 11 Şubat 2018 tarihleri arasında Badminton Kız/Erkek Grup Müsabakaları Zonguldak ilinde gerçekleştirildi.

Anadolu Yıldızlar Ligi ( ANALİG ) İl Karması Badminton Kız/Erkek Takımımız Grup Müsabakalarında Grubunu 2. olarak tamamlayıp Çeyrek Finale yükselmiştir.

9 – 11 Mart 2018 tarihlerinde Çorum İlinde Gerçekleştirilecek Anadolu Yıldızlar Ligi ( ANALİG ) Çeyrek Final Müsabakalarında ilimizi temsil etmeye hak kazanan İl Karması Badminton Kız/Erkek Takımımıza Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Ailesi olarak başarılar dileriz.