GENÇLİK HAFTASI ÇELENK SUNMA TÖRENİ İLE BAŞLADI

19 MAYIS ATATÜRK´Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI GENÇLİK HAFTASI HÜKÜMET KONAĞI ÖNÜNDEKİ ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNMA TÖRENİ İLE BAŞLADI.

15 MAYIS 2018 / S.SÜMER

19 Mayıs Atatürk´ ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Haftası Hükümet Konağı Önündeki Atatürk Anıtına Çelenk Sunma Töreni İle Başladı.

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Haftası etkinlikleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M. Kazım AÇIKBAŞ ve Gençlik Liderleri tarafından Hükümet Konağı Atatürk Anıtına çelenk konulması ile başladı.

Atatürk Anıtı’nda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan Gençlik Haftası etkinlikleri Açılış Törenine Vali Yardımcımız Mehmet TANIŞIR, Sinop Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nihat DALGIN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M. Kazım AÇIKBAŞ, Kurum Amirleri, Şube Müdürleri, Antrenörler, Sporcular ve Gönüllü Gençler katıldı.

Açılış Töreninin ardından, Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında, planlanan program çerçevesinde gerçekleştirilecek Sokak Basketbolu, Uçurtma Şenliği, Gençler Tenis Turnuvası , Dart Turnuvası, Yurdum Spor Yapıyor Etkinliği, Gençlik Merkezine Bağlı Ebru Sanatı, El Baskısı ve Resim Sergisi Gençlik Haftası boyunca yapılacak etkinlikler ile devam edecektir.