VETERANLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI

5 – 6 MAYIS 2018 TARİHLERİNDE ANKARA ‘DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

8 MAYIS 2018 / S.SÜMER

Türkiye Judo Federasyonunun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Veteranlar Türkiye Judo Şampiyonası 5 – 6 Mayıs 2018 tarihlerinde Ankara İlinde gerçekleştirildi.

Müsabakaya farklı illerden 85 Erkek ve 5 Bayan sporcu katıldı. Ankara İlinde gerçekleştirilen Veteranlar Türkiye Judo Şampiyonasına İlimizi 81 Kg ‘da Deniz ÇOLAK ve 73 Kg ‘da İsa KÜÇÜK temsil etti.

İlimizi temsil eden Milli Judo Antrenörü aynı zamanda Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Judo Antrenörü Deniz ÇOLAK M -3 Kategorisinde 81 Kg ‘ da Tüm rakiplerini yenerek Türkiye Birincisi oldu ve İlimize Altın Madalya getirdi.

73 Kg ‘ da Mücadele eden İsa KÜÇÜK Türkiye İkincisi oldu ve İlimize Gümüş Madalya getirdi.

Deniz Çolak ve İsa Küçük 14 – 17 Haziran 2018 tarihlerinde İskoçya ‘nın Glasgow Kentinde yapılacak olan Veteranlar Avrupa Judo Şampiyonasında İlimizi temsil etmeye hak kazandılar.

Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Ailesi olarak Veteranlar Türkiye Judo Şampiyonasında 81 Kg ‘da Türkiye Birincisi olan Deniz ÇOLAK’ı ve 73 Kg ‘ da Türkiye İkincisi olan İsa KÜÇÜK ‘ü tebrik ediyor, Veteranlar Avrupa Judo Şampiyonasında başarılar diliyoruz.