GENÇLİK HAFTASI ÇELENK SUNMA TÖRENİ İLE BAŞLADI

19 MAYIS ATATÜRK´Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI GENÇLİK HAFTASI HÜKÜMET KONAĞI ÖNÜNDEKİ ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNMA TÖRENİ İLE BAŞLADI.

15 MAYIS 2017 / S.SÜMER
HABERİNFOTOĞRAFLARI

19 Mayıs Atatürk´ ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Haftası Hükümet Konağı Önündeki Atatürk Anıtına Çelenk Sunma Töreni İle Başladı.

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Haftası etkinlikleri, Gençlik Merkezi Müdür V. Ramazan YILMAZ ve Gençlik Liderleri tarafından Hükümet Konağı Atatürk Anıtına çelenk konulması ile başladı.

Atatürk Anıtı’nda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan Gençlik Haftası etkinlikleri Açılış Törenine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M. Kazım AÇIKBAŞ, Kurum Amirleri, Şube Müdürleri, Antrenör ve Gönüllü Gençler katıldı.

Açılış Töreninin ardından, Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında, planlanan program çerçevesinde gerçekleştirilen Sokak Basketbolu, Futsal Müsabakaları, Uçurtma Şenliği, Özel Sporcular Atletizm Yarışmaları, Bocce ve Dart Turnuvası, Yurdum Spor Yapıyor Etkinliği, Gençlik Merkezine Bağlı Ebru Sanatı, El Baskısı ve Resim Sergisi Gençlik Haftası boyunca yapılacak etkinlikler ile devam edecektir.