Okul Sporları Küçükler (Kız/Erkek ) Voleybol Grup Müsabakaları 08– 11 Mayıs 2023 tarihleri arasında Merkez Yeni Spor Salonu ve Atatürk Spor Salonunda düzenlendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Okul Sporları Daire Başkanlığı’nın faaliyet programında yer alan ve Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ev sahipliğinde düzenlenen Okul Sporları Küçükler (Kız/Erkek ) Voleybol Grup Müsabakaları 08– 11 Mayıs 2023 tarihleri arasında Merkez Yeni Spor Salonu ve Atatürk Spor Salonunda düzenlendi.

Voleybol Küçükler (Kız/Erkek ) Grup Müsabakalarına 8 İl Bartın, Giresun, İstanbul, Karabük, Kastamonu, Ordu, Samsun, Sinop illerinden 18 Okul Takımı, 195 öğrenci sporcu,12 Hakem,18 İdareci ve Beden Eğitimi Öğretmeni katıldı.

 Okul Sporları Küçükler (Kız/Erkek ) Voleybol Grup Müsabakalarında dereceye giren okul takımlarına ve öğrenci sporculara başarı belgelerini ve madalyalarını Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet KALYON, Spor Hizmetleri Müdürü Ramazan YILMAZ, Spor Şube Müdürü Mustafa KOCAKAYA, Merkez Spor Salonu Tesis Sorumlusu Akın AÇIKSÖZ tarafından takdim edildi.

Okul Sporları Küçükler (Kız/Erkek ) Voleybol Grup Müsabakaları sonucunda gruplarında birinci olup yarı finale yükselen okul takımlarımız;

                         Küçük Erkeklerde;

A Grubunda; İstanbul Bey-Kop Ali Çebi Ortaokulu

B Grubunda; Ordu Yusuf Bahri A.İ.H.L.

C Grubunda; Samsun Yakakent 100. Yıl Ortaokulu

                            Küçük Kızlarda;

A Grubunda; Giresun Şehit Sezgin Burak Can Türk Ortaokulu

B Grubunda; Bartın Cumhuriyet Ortaokulu

C Grubunda; Ordu Atatürk Ortaokulu