YönetimKöksal ŞAKALAR
VALİ

1975 yılında Kahramanmaraş İli Elbistan İlçesinde doğdu, İlk. Orta ve Lise öğrenimini Kahramanmaraş İlinde, Yüksek Öğrenimini Erzurum İlinde Atatürk Üniversitesi  İktisat bölümünde, Yüksek Lisansını Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde tamamladı.
 
1998 yılında Kaymakam adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. Daha sonra sırasıyla, ANKARA-EVREN, DİYARBAKIR-HAZRO, ERZİNCAN-REFAHİYE, HATAY-ALTINÖZÜ, SAMSUN-TEKKEKÖY, BİLECİK-BOZÜYÜK ve AFYONKARAHİSAR-SANDIKLI İlçelerinde Kaymakamlık görevlerinde bulundu.

18/05/2018 tarih ve  2018/11819 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Sinop Valiliği’ne atanmıştır.

İngilizce bilen Vali Köksal ŞAKALAR, evli ve 2 çocuk babasıdır.
 
 

Musa Kazım AÇIKBAŞ

Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürü

 

1968 yılında İzmir’de doğdu.

İlk ve Ortaöğretimini İzmir’de tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi Spor Bölümünden mezun oldu. Öğrenim hayatı boyunca, Göztepe, Karşıyaka Spor Kulüplerinde ve Üniversite Takımlarının Güreş ve Futbol branşlarında aktif spor yaptı.

1991 yılında Adana Kiremithane Endüstri Meslek Lisesinde Beden Eğitimi Öğretmeni olarak göreve başladı.

1995 yılında Sinop Anadolu İmam Hatip Lisesine Beden Eğitimi Öğretmeni olarak atanarak, meslek hayatını burada sürdürmüştür. Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde İl Tertip Komitesi Üyeliği, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Tertip Komiteleri Üyeliği, Çeşitli Kulüplerde Futbol Antrenörlüğü, Güreş Antrenörlüğü, Güreş Hakemliği, Kulüp Yöneticiliği, Beden Eğitim Öğretmenleri Dernek Yöneticiliği, Beden Eğitimi Öğretmenleri Dernekleri Federasyonu Kurucu Üyeliği, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı Kapsamında Proje Koordinatörlüğü, “Beden Eğitimi ve Spor Faaliyetlerinin Kurumsal ve Yapısal Değişim Sürecinde Ortaya Çıkan Problemler” adlı Sempozyum Genel Sekreterliği, Sinop Yüzme İl Temsilciliği görevinde bulundu.

Evli ve 2 çocuk babası olan, Musa Kazım AÇIKBAŞ 27.08.2015 tarihinde Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak göreve başlamıştır.

 

 
ŞUBE MÜDÜRLERİ VE GÖREVLERİ

Spor Faaliyetleri Birimi
Sportif Değerlendirme ve Takip Birimi
Sicil Lisans ve Spor Kulüpleri Birimi
Okul Sporları Birimi 
Özel Spor Salonları Birimi

Ramazan YILMAZ

Gençlik Faaliyetleri Birimi

 Murat  ALTUN

 Yatırım ve İnşaat Birimi
İşletmeler Birimi
Destek Hizmetleri Birimi

Süleyman ERDAL

Yurt İdare Birimi

 Gökhan KAYAÇAL

 Mali İşler Birimi
Personel ve Tahakkuk Birimi
Eğitim,Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Birimi

Gülhan ÖZBERK